Ciekawe nazwy akcesoriów dla dzieci

Posted on 09/07/2018 8:13am

Osoby, nie posiadające dzieci często nie wiedzą, jak pomysłowe mogą być nazwy akcesoriów dla dzieci. Rzecz jasna, wiele artykułów jest oznaczanych intrygującą nazwą tylko z tego względu, że dzięki niej produkt może się dużo łatwiej sprzedać. Istnieją jednak również takie artykuły, za których nazwą stoi coś więcej niż tylko interesujący pomysł.

Dziecko
Author: Alexander Lyubavin
Source: http://www.flickr.com
Produktem, jaki na pewno zwróci uwagę rodzin, które właśnie analizują wybór wózka dla malucha jest wózek quinny. Co prawda, tego typu wózek jest znany jedynie tylko osobom, które naprawdę są dobrze obeznane w tym temacie, jednakże należy wiedzieć, że wózek (http://poltrading.com.pl/) quinny to chwytliwe zastąpienie popularnego określenia na ten typ wózka, którym jest spacerówka. Jest to rodzaj wyposażenia dla dzieci już trochę starszych i wielu rodziców narzeka na taki wózek quinny, z uwagi przede wszystkim na to, że dziecko znajdujące się w spacerówce jest zakryte daszkiem, co sprawia, że rodzice go nie widzą. Taki rodzaj wózka posiada nie tylko w miejsce do transportowania malucha, ale również przeważnie pod siedzeniem znajduje się przestrzeń, gdzie rodzic może przykładowo przechowywać zakupy bądź akcesoria dziecięce. Zaletą tego typu wózka jest też w szczególności to, że można łatwo transportować taki wózek. Ma nieskomplikowaną budowę i możemy go błyskawicznie złożyć, co powoduje, że jest niezwykle poręczny.

Następnym interesującym pomysłem na nazwę artykułu dla dzieci jest żyrafa sophie. Ta bardzo pomysłowa nazwa wiąże się z markowym gryzakiem dla dzieci - odkryj więcej -. Jego kształt przypomina oczywiście żyrafę i na tej podstawie powstała nazwa żyrafa sophie. Gryzaki dla maluchów są bardzo pożyteczne zwłaszcza wtedy, gdy nasza pociecha przechodzi przez niełatwy okres wyżynania się zębów. W tym okresie dziecko może być niezwykle marudne ze względu na swędzenie dziąseł. Wówczas warto sięgnąć po taki gryzak, jak żyrafa Sophie, ponieważ jest on bardzo atrakcyjny dla dzieci.

Trzeba oczywiście podkreślić, że jest to dość kosztowny przedmiot dla dzieci biorąc pod uwagę markę. Ma on jednak również dużo zalet, w tym możliwość dopasowania odpowiedniej twardości w zależności od potrzeb malucha.