Karmienie piersią - najlepsze, co każda kobieta może dać swoim dzieciom

Posted on 31/12/2019 7:44am

Wiele publikacji powstało już na temat karmienia piersią, pisano o jego wspaniałym wpływie na niemowlaka oraz starsze dzieci, wskazywano, iż jest to zupełnie naturalne zachowanie, że pozwala ono na stworzenie niepowtarzalnej więzi między matką a dzieckiem. Jednakże niemalże nic nie pisze się o tym, iż takie karmienie często sprawia ogromne problemy.

akt - maluch
Author: Bartlomiej Mostek
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością nie ma mamy, która z całkowitą pewnością mogłaby stwierdzić, iż karmienie piersią nigdy nie sprawiło jej żadnego problemu - wszystkie mamy w pamięci mniej lub bardziej dramatyczne opowieści, jakich byłyśmy współuczestniczkami. Taki rodzaj dawania dziecku pokarmu jest najlepszy dla dziecka, lecz kobieta, która się na to decyduje, musi liczyć się z wieloma ograniczeniami.

Chcemy oddać w Twoje ręce kolejny nasz tekst - myślimy, że przypadnie Ci do gustu. Aby go przeczytać, naciśnij link tu... i gotowe.

Przykładowo trzeba zrezygnować z pewnych produktów spożywczych. Z takich organizacyjnych kwestii - na pewno potrzebny będzie specjalny biustonosz dla matek karmiących, który nie tylko wspaniale podtrzymuje przepełnione piersi, lecz także umożliwia dyskretne karmienie - przejdź https://www.fiorino.eu/sklep/dla-mam/top-do-karmienia-malka - dziecka w miejscach publicznych. Takie produkty można nabyć zwyczajnych sieciówkach. Jednakże nie wszystkie popularne sklepy je mają, więc czasem niezbędne staje się odwiedzenie wyspecjalizowanego sklepu. W takim miejscu na pewno kupimy również inne specjalistyczne produkty, jak przykładowo odciągacz pokarmu - warto w go zaopatrzyć przed rozwiązaniem, bo wspaniale sprawdzi się w trakcie nawału pokarmowego parę dób po porodzie.

Akcesoria, które wymyślone zostały dla matek karmiących piersią, to dzisiaj niezwykle szeroka oferta. Dzięki temu każda z kobiet ma możliwość wybrania czegoś idealnego dla siebie.